Naše služby

Oáza klidu s pocitem tepla domova

apartmany-kocoure-poukaz
Dárkový poukaz

Nejkrásnější jsou rodinné zážitky a vzpomínky! Darujte svým blízkým neopakovatelný pobyt u nás v Kocourových Lhotkách. Z takového dárku se budete radovat hned třikrát - při těšení se a plánování, samotném pobytu, a pak při společných vzpomínkách. A jak dárkový poukaz získat? Jednoduše nám zavolejte nebo napište a spolu již domluvíme podrobnosti.

sluzby-apartmany-kocourek (4)
Kocourovský koš plný zdravých dobrot!

Tento kouzelný koš je primárně určen pro čtyřčlennou rodinu, a rovnou na dva dny. Záměrně mu neříkáme snídaňový, protože dobroty z něj si můžete vychutnat po celý den. Obsahuje dobrůtky od nás a lokálních producentů, vždy v nejvyšší kvalitě. Najdete v něm bochník chleba z jihlavské pekárny Veselo, litr čerstvého bio mléka z blízké farmy Petrkov, litr našeho moštu z jablíček starých odrůd od souseda Tondy Němce, 10 domácích vajíček od Filipa z Jelcových Lhotek, máslo, šunku, párečky a paštiku z humpoleckého Školního staku, domácí sýr, mléčné výrobky z rodinné farmy Tonka Pošná, naši domácí granolu, cereálie pro děti, domácí bílý jogurt vyrobený z petrkovského bio mléka, směs zrnkové kávy z místní pražírny Bartcoffee vyráběnou výhradně pro nás, med od našich včeliček a domácí linecký koláč s ovocem z našeho sadu. A protože je košík kouzelný, čeká vás i nejedno překvapení…

Cena je 1 400 Kč

apartmany-kocourek-apartman-1 (14)
Jsme baby-friendly

Zabalte opravdu jen to nejnutnější, protože pro vaše děti u nás vše máme. Když říkáme vše, myslíme opravdu vše! Nočník, redukci na WC, stupátko k umyvadlu, přebalovací pult, dřevěnou postýlku včetně peřinek, bezpečnostní zábranu do větších postelí, podložku proti promočení na každou matraci, jídelní židličku, vaničku, noční světýlka, nebo zásuvky s dětskou pojistkou.

P8038367
British3

Mou vášní je krásný a kvalitní design, láska k přírodě a lidem. Před časem jsem poznala a zamilovala se do jedinečného britského oblečení nesoucí jméno BODEN. Natolik jsem byla okouzlena kvalitou, jinakostí a etickým přístupem, že jsem jednoduše chtěla, abyste ji zakusily i VY!

Na statku jsme vybudovali malý obchůdek, kde si můžete (nejen) při své návštěvě všechny kousky osahat a vyzkoušet…. Věřím, že vás nenadchne pouze originalita a kvalita, ale i cena. Vnímám a cítím ve své “práci” hluboký přesah - zastávám smysluplný a etický přístup, v každodenním životě i módě. Odmítám věci na jedno použití nebo sezónnost a prchlivost v oblékání. Proto udržitelná móda je pro mne přirozenou volbou.

sluzby-apartmany-kocourek (2)
Rychnovská dílnička

Naše kamarádka Terezka, neskutečně kreativní duše, ve své dílničce vlastnoručně vyrábí přírodní produkty. Její nabídka je nepřeberná- bylinné mastičky, přírodní bylinná mýdla a jelení loje, květinové soli do koupele nebo přenádherné sójové svíčky v praktických kalíšcích, které pak můžete použít třeba na svou oblíbenou kávu. Objednat si můžete i pletené nebo šité módní doplňky a dřevěné náušnice. Baví nás podporovat místní šikovné lidi!

sluzby-apartmany-kocourek (10)
Parkování ve stodole

Dvůr je na hraní a zábavu, velkolepá stodola pro zaparkování vašeho vozu. Zabezpečená a prostorná, chrání před nepřízní počasí.

sluzby-apartmany-kocourek (5)
Vinný sklípek

Nově otevřený, ale pravděpodobně nejstarší část našeho  statku! Malý a útulný sklípek pro posezení s kamarády nad sklenkou dobrého vínka. Ochutnat můžete naše produkty (medovinu, jablečné, mirabelkové, trnkové a šípkové naturální víno) nebo výborná moravská vína od Tondy Gorčíka z Horních Věstonic.

sluzby-apartmany-kocourek (9)
Venkovní arzenál hraček

Kocourkovské herní pole je nabité- tolik hraček na jednom místě jste asi ještě neviděli… jezdítka, vozítka, odrážedla, velký hrací domeček s kuchyňkou, menší dětská kola, koloběžky, šlapací motorky, pískoviště s bábovičkami, několik prolézaček, houpaček a skluzavek, dvě trampolíny (jedna obří v zemi), pingpongový stůl s pálkami, badminton se sítí, petanque, kroket, lukostřelba, velké fotbalové branky, basketbalový koš, malé a velké míče, házecí dřevěné kroužky, obří venkovní mikádo, švihadla, látkový pop-up vláček, dva kouzelné kocourkovské kolotoče a mnohem více…

sluzby-apartmany-kocourek (6)
V souladu s přírodou

Milujeme přírodu! A věříme, že to při svém pobytu u nás poznáte- topíme výhradně dřevem z místních lesů, kompostujeme, třídíme odpad a vám to připravenými nádobami také usnadníme, ve všech kuchyních máme myčky na nádobí a co hlavně- používáme výhradně ekologické čistící a hygienické prostředky. Pro náš úklid i vaše rozmazlování jsme vybrali českou přírodní značku Tierra Verde.

sluzby-apartmany-kocourek (7)
Kouzelný dědeček/babička čtou dětem pohádky

V Kocourových Lhotkách máme kouzelného dědečka/babičku, kteří vašim dětem přečtou pohádku na dobrou noc. Na přání každý večer před setměním…

sluzby-apartmany-kocourek (1)
Kreativní kocourkovské dílničky

Máme velkou radost, že malým i velkým hostům můžeme nabídnout možnost vyrobit si u nás vlastní sójovou svíčku, namíchat koupelovou sůl, vyrobit dřevěné náušnice nebo bylinné mýdlo. Ve spolupráci s úžasnou Terezkou z místní Rychnovské dílničky vám připravíme kouzelný program ušitý přesně na míru.

sluzby-apartmany-kocourek (3)
Kouzelná skříň plná hraček

Přijeďte nalehko a uvidíte, že vám nic nebude chybět. Na děti jsme připraveni dokonale. Knížky, puzzle, omalovánky, pastelky, kreativní časopisy  a společenské hry pro malé i větší děti, hrací podložky, autíčka a další nezbytnosti k zabavení jsou připraveny v kouzelných skříních vašich apartmánů.

IMG_1397
Oslava narozenin - žádný problém!

Slavíte narozeniny v době svého pobytu u nás? Zajistíme výborný dort přesně podle vašeho gusta. V našem okolí se vyskytují naprosto excelentní cukrářky a my vás s nimi propojíme. Stačí nám dát vědět!

apartmany-kocourek-sluzby (2)
Med od našich včeliček
Již více než deset let chováme včelky. Jejich zdravý med můžete najít ve snídaňovém koši nebo si ho zakoupit při svém pobytu u nás.
apartmany-kocourek-sluzby (3)
Amazing Magazín

Jak říkají sami tvůrci na webu magazínu: “Amazing Magazin pro vás objevuje témata, která nesmíte minout. Oslavuje jedinečnost každého člověka, místa i předmětu a hledá inspirativní příběhy, jež stojí za to vyprávět. Je návratem k věcem, kterým má smysl v dnešním světě věnovat stále větší pozornost, protože v sobě nesou opravdovost a hloubku. Vytváří pro vás Amazing prostor.”

K přečtení i zakoupení v Kocourových Lhotkách:-)

www.amazingmagazin.cz

Udělejte si radost

Poptejte si svůj apartmán