Aktuality

Co je u nás nového?

1528
Naše milované Lhotky v AMAZING magazínu
Dovolujeme si citovat FB stránku Amazing Magazínu a děkujeme ze srdce za tuto příležitost!
"Pod stoletými kaštany v Kocourových Lhotkách se spojil příběh Jitky a Víti Vítkovičových se starým statkem, kterému společně vdechli nový život.
Jak se manželům podařilo proměnit ruiny statku v ráj pro rodiny se dozvíte v jarním čísle AMAZING! 🥰
📍 Nové číslo seženete v omezeném množství na kouzelných místech i ve vybraných kavárnách. A kdo chce mít jistotu, doporučujeme si ho předplatit" 👀 https://bit.ly/AMAZINGpredplatne
vizual_mini_jaro24_1080x1080_red4
Přijďte za námi na mini!

Potkáme se na konci dubna v Praze? Přeneseme do pražských Holešovic kousíček z našich tradičních apartmánů. Pro děti přichystáme kocourkovské tetovací studio, na zub upečeme tradiční bábovku a tu doplníme zdravou jahůdkou, která jako symbol provází letošní již 16. edici tohoto dnes už kultovního designového veletrhu.

Těšíme se na vás

apartmany-kocoure-poukaz
Dárkový poukaz

Nejkrásnější jsou rodinné zážitky a vzpomínky! Darujte svým blízkým neopakovatelný pobyt u nás v Kocourových Lhotkách. Z takového dárku se budete radovat hned třikrát - při těšení se a plánování, samotném pobytu, a pak při společných vzpomínkách. A jak dárkový poukaz získat? Jednoduše nám zavolejte nebo napište a spolu již domluvíme podrobnosti.

mimi 2023
Potkáme se na mini?

Podzimní 15.edice dětského/rodinného festivalu mini , kde naleznete ty
nejkrásnější, neoriginálnější kousky nejen pro vaše děti, se blíží. A my
budeme u toho! Potkáme se v pražských Holešovicích 10.-11.11.?

www.festivalmini.cz

Těšíme se na osobní setkání s vámi!

sluzby-apartmany-kocourek (1)
Kreativní kocourkovské dílničky
Máme velkou radost, že malým i velkým hostům můžeme nabídnout možnost vyrobit si u nás vlastní sójovou svíčku, namíchat koupelovou sůl, vyrobit dřevěné náušnice nebo bylinné mýdlo. Ve spolupráci s úžasnou Terezkou z místní Rychnovské dílničky vám připravíme kouzelný program ušitý přesně na míru.
sluzby-apartmany-kocourek (7)
Kouzelný dědeček/babička čtou dětem pohádky
V Kocourových Lhotkách máme kouzelného dědečka/babičku, kteří vašim dětem přečtou pohádku na dobrou noc. Na přání každý večer před setměním…
sluzby-apartmany-kocourek (5)
Vinný sklípek
Nově otevřený, ale pravděpodobně nejstarší část našeho  statku! Malý a útulný sklípek pro posezení s kamarády nad sklenkou dobrého vínka. Ochutnat můžete naše produkty (medovinu, jablečné, mirabelkové, trnkové a šípkové naturální víno) nebo výborná moravská vína od Tondy Gorčíka z Horních Věstonic.
Udělejte si radost

Poptejte si svůj apartmán