Butikové apartmány

Vaše soukromá oáza klidu a pohody

Butikové apartmány

S láskou zařízené

ve venkovském stylu. Nabízíme 32 útulných postýlek v pěti apartmánech a jednom studiu

Nechť vás klidné barvy a jemné detaily přenesou do nostalgických časů vašeho dětství, tak jako byste trávili prázdniny u babičky. Užijte si přitom absolutního komfortu, v kuchyni si z čerstvě upražené a umleté kávy připravíte espresso a upečete i bábovku. A děti? Na ty jsme mysleli především – tolik hraček a atrakcí na jednom místě jste ještě neviděli!

4 osoby | přistýlka | dvě ložnice
Apartmán 1
je miláčkem našich hostů, kteří milují krásné výhledy, venkovský půvab nebo ručně malované talíře na stěně. Přijeďte a užijte si jeho výjimečného komfortu. Soukromí dvou ložnic oceníte poté, co vaše děti padnou únavou do hebkých peřin.
Od 2500 Kč / noc
apartmany-kocourek-apartman-1 (6)
8 osob | přistýlka | dvě ložnice
Apartmán 2
vás nadchne svými velkorysými prostory a bohatým vybavením. Poseďte u sklenky lahodného domácího cideru z našeho sklepa a pozvěte sem i přátele z ostatních apartmánů. Příjemně unaveni ulehněte do měkkých peřin v romantických ložnicích s malebnými výhledy.
Od 3500 Kč / noc
apartmany-kocourek-apartman-2 (5)
4 osoby | přistýlka | Jedna ložnice
Apartmán 3
okouzlí nejen prostorem a tradičním venkovským stylem, ale především obří manželskou postelí a výhledem do dvora statku. Nechte své ratolesti tvořit nebo si hrát u dětského stolečku, posaďte se do pohodné sofa s lampou a ponořte se do příběhů z naší knihovničky.
Od 2100 Kč / noc
apartmany-kocourek-apartman-3 (3)
8 osob | dvě ložnice
Apartmán 4
splní každé vaše přání o útulném domově. Na své si přijde romantik v pokoji s růžovými puntíky i duše gentlemana v pánské ložnici. V prostorné kuchyni upečete i bábovku, tak dokonale je vybavená. A po náročném dni plném zážitků si odpočinete ve vaně plné bublinek.
Od 3500 Kč / noc
apartmany-kocourek-apartman-4 (10)
4 osoby | Jedna ložnice
Apartmán 5
náš nejromantičtější apartmán s klenbovými stropy, kuchyní laděnou do pastelových tónů a ložnicí malovanou starým válečkem. Posaďte se na prostorné okno nad postelí, začtěte se do knihy nebo se jen dívejte do překrásné krajiny.
Od 2100 Kč / noc
apartmany-kocourek-apartman-5 (6)
4 osoby | Jedna ložnice
Studio 6
má své jedinečné kouzlo! Maličký, útulný, hravý, laděný do posledního puntíku. Načerpejte energii uvnitř nebo si užijte příjemné posezení na terase dlážděné ze starých cihel přímo před studiem. Optimální pro jízdu ve dvou nebo s dalšími dvěma dobrodruhy.
Od 1900 Kč / noc
apartmany-kocourek-studio-6 (2)
Často kladené otázky

Další informace pro naše klienty

V případě, že nenajdete odpovědi na svoje otázky, neváhejte nám zavolat nebo napsat.

Ceny jsou uvedeny u jednotlivých apartmánů

Rozlišujeme tři typy cen:

– Sezóna (15.6.-15.9.), víkendy, prázdniny a státní svátky celoročně

– Mimosezóna (16.9.-20.12. a 3.1.-14.6.), všední dny (neděle-pátek)

– Vánoce a silvestrovský pobyt (21.12.-2.1.)

Kapacita objektu je 32 lůžek/osob plus možnost přistýlek v apartmánech 1, 2 a 3. U každého apartmánu je uvedený maximální počet osob plus možnost přistýlky. Je možné ubytovat maximálně jednu osobu (včetně kojenců) nad kapacitu apartmánu. Pro váš komfort a udržitelnost apartmánů děkujeme za respektování tohoto pravidla. Dítě do 2 let věku (1,99) bez nároku na lůžko/postýlku je ubytované zdarma (vždy maximálně 1 dítě nad kapacitu apartmánu)

Dítě od 2 let do 2,99 let nad kapacitu apartmánu platí cenu postýlkového lůžka (250 Kč/noc)

Dítě od 3 let nad kapacitu apartmánu platí cenu přistýlkového lůžka (300-500 Kč/noc podle sezóny)

Studio 6 není vhodné pro rodiny s malými dětmi (vyvýšené lůžko

přístupné po strmém vysokém žebříku), do studia nelze umístit dětskou

postýlku, studio nedisponuje přebalovacím pultem a vaničkou.

 

Další poplatky

Postýlka včetně povlečení 200 Kč/noc

Přistýlka mimosezóna 300 Kč/noc, sezóna +vánoční a silvestrovský pobyty 500 Kč/noc

Domácí zvíře (pouze po domluvě) 500 Kč/noc

Vratná kauce 2000 Kč/apartmán (vybírá se při příjezdu klienta)

 • Vybavení pro děti k dispozici v apartmánu: koupací vanička, přebalovací pult, nočník, stolička
 • Vybavení pro děti na vyžádání: dětská postýlka a jídelní židlička 
 • Dětská postýlka s matrací a povlečením (v případě obsazení do max. počtu osob v apartmánu)
 • Dětský koutek se stolečkem a židličkami v každém apartmánu
 • Povlečení, osušky a malé ručníky (1x 65×130 cm a 1x 30×30 cm/ host)
 • Nezbytnosti v kuchyni a koupelně (WC papír, utěrka, WC čistící gel, gel na nádobí, gel do myčky od české ekologické značkyTierra Verde)
 • Šampon, sprchový gel a tekuté mýdlo na ruce od české ekologické značky Tierra Verde
 • Fén, žehlička, sušák na prádlo
 • Parkování v objektu statku (zabezpečená stodola)
 • Uzamykatelná úschovna pro kola, kočárky, lyže apod.
 • Wifi připojení na internet
 • Zapůjčení sportovních potřeb (aktuální seznam v sekci Služby)
 • Zastřešený vyhřívaný bazén s lehátky (v provozu dle počasí, ohřev solárními panely, garantováno od 1.6.-30.9.)
 • Zastřešená pergola
 • Dva typy grilů, k dispozici dřevo

V období od 1.6. do 30.9. není topná sezóna (z tohoto důvodu se v apartmánech netopí centrálně). V období od 1.10. do 31.5. je topná sezóna, vytápí se centrálně na max. 21 stupňů Celsia. Na vyžádání Vám zapůjčíme přímotop (za poplatek, ceny sdělíme na vyžádání).

Nástup na pobyt je po 16. hodině, pokud není dohodnuto jinak. Ukončení pobytu, tedy opuštění apartmánu je do 10.00 hod., pokud není dohodnuto jinak. Pobyt se řídí provozním řádem, který je vyvěšen ve společenské místnosti každého apartmánu. V případě závažného porušení tohoto řádu ze strany klienta má ubytovatel právo ukončit pobyt klienta bez náhrady.

V měsících červenec a srpen nabízíme pouze týdenní pobyty, výměnný den je SOBOTA. Po zbytek roku nabízíme pobyty na minimálně 2 noci (neplatí v případě silvestrovského pobytu a dalších konkrétních termínů – Velikonoce, prodloužené víkendy díky státním svátkům). Minimální délka vánočního a silvestrovského pobytu jsou 4 noci. Pro vysoký zájem o prodloužené víkendové pobyty nabízíme v měsících

KVĚTEN A ČERVEN VÍKENDOVÉ POBYTY na minimálně TŘI NOCI (tj. například čtvrtek až neděle, pátek až pondělí apod.) V lednu a únoru nabízíme pobyty na minimálně 3 noci. Vyhrazujeme si právo na změny.

Předběžnou rezervaci pobytu je možno provést poptávkovým formulářem na našem webu, telefonicky (608526244) nebo e-mailem (info@apartmany-kocourek.cz). Při  rezervaci prosím uvádějte své jméno, adresu a kontakty na objednavatele (tel, e-mail), dále požadovaný termín a rozsah požadovaných služeb (dětská postýlka, objednávka snídaňového koše, kreativní dílničky, apod.). Rezervace bude závazně potvrzena či zamítnuta dle aktuální obsazenosti požadovaného termínu.

Úhrada zálohy a doplatku (platné od 1.4.2022)

Záloha ve výši 50% je požadována při rezervaci ubytování do 5 pracovních dnů. Doplatek je možné zaplatit převodem na účet (do 3 dnů před příjezdem na pobyt) nebo v hotovosti při příjezdu na pobyt. Zálohu je třeba uhradit bankovním převodem. Platby platební kartou nepřijímáme. V případě last minute pobytů je třeba složit celou částku za ubytování nejpozději 24 hodin před příjezdem na pobyt.

Stornovací poplatky

V případě storna objednaných služeb budou klientovi vyúčtovány níže uvedené storno poplatky:

 • 50% částky z celkové ceny za ubytování, dojde-li ke stornování méně než 60 dní před termínem nástupu 
 • 70% částky z celkové ceny za ubytování, dojde-li ke stornování méně než 30 dní před termínem nástupu
 • 100% ze zaplacené zálohy, dojde-li ke stornování méně než 14 dní před termínem nástupu, či se zákazník nezúčastní bez ohlášení Při určení počtu dnů pro výpočet storno poplatků se do stanoveného počtu dnů započítává i den, kdy bylo hotelu odstoupení doručeno. Do počtu dnů se nezapočítává den zahájení pobytu. Při částečném odstoupení od smlouvy se storno poplatek vypočítá z částky za částečně stornované služby. Storno je třeba zaslat písemnou formou. Při zkrácení pobytu ze strany klienta nevzniká nárok na vrácení peněz. Uhrazením zálohy na pobyt souhlasí klient s výše uvedenými rezervačními a stornovacími podmínkami (včetně stornovacích poplatků).
Udělejte si radost

Poptejte si svůj apartmán